Kontakt:
Nové Zámky
+421 915 841 605
Vráble
+421 915 841 811

info@xtour.sk


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,65 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 7,78 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »

Thajsko - Bangkok, Krabi

Historická Ayutthaya - múzeum pod holým nebom bude baviť aj vaše deti Exotické rybičky vám budú na Krabi jesť priamo z ruky A sme na pláži. Po rušnom Bangkoku nás čaká skvelý oddych. Buddhovia a množstvo ich podôb Rozprávkové chrámy mesta anjelov /uploads/galleries/7534/thajsko-dreamstime_xl_31814078.jpg Farebná a bezpečná cesta do exotiky Radosť a úsmevy na každom kroku. Začnete sa usmievať aj vy. Chrám Wat Arun na brehu rieky Chao Praya je ikonou Bangkoku Staňte sa aj vy siamskou princeznou Na rýchlych motorových loďkách vstupujeme na plávajúce trhy. Exotická atmosféra, vôňa korenín, najle V čase objavenia Ameriky mala Ayutthaya cez milión obyvateľov a bola jedným z najväčších miest sveta Symbol thajskej histórie - Buddhova hlava obrastená posvätným stromom banyan. Tvár starého Siamu Vysvetlíme si rituály tunajších ľudí Thajské deti trávia časť svojho detstva v kláštore V čínskej štvrti Bangkoku Thajci majú deti veľmi radi. Aj preto je krajina top destináciou pre (nielen) škandinávske rodiny Pomedzi dračie zuby Andamanského mora vyrážame na neobývané ostrovy. Tak, kde si zložíme deku? Na slonoch vstupuje na kaučukovníkové plantáže. Koľko spolužiakov sa už viezlo na slonovi? Stretnutie so slonmi sa premení na veľký zážitok 5 dní super oddychu na najkrajších plážach Thajska. Krásne čistá voda je teplá po celý rok, vlny žia Na mieste si ukážeme, ako sa získava kaučuk. Odveziete sa tradičnými drevenými loďkami na opustený ostrov? Kúpanie sa v priezračných vodách Andamanského mora Rozprávkové zátoky s priezračnou vodou a vysokými skaliskami Nakŕmite opice priamo na pláži? Koh Kai alebo Kurací ostrov si každý pre jeho tvar zamiluje Na vylihovanie na pláži sa nespomína, spomína sa na čas, ktorý trávime aktívne Rodinné šnorchlovanie v najkrajších zátokách Unikátne mangrové lesy spoznáme z kajakov Kajakovanie na pobreží thajského Krabi Tyrkysových pláži si na Krabi užijete viac než dosť Kokosový orech chutí skutočne všetkým Dokonalá rodinná dovolenka. Už sa len pridať!
Destinácia: Thajsko
Kód zájazdu: 1033218
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Usmievavé Thajsko sa právom pokladá za ideálny vstup do exotiky. Má prezývku brána do Ázie a každý, kto vstúpi cíti, že je vítaný. Bezpečná krajina ponúka krásne chrámy, rušné uličky, plávajúce trhy plné chutí a vôní aj najkrajšie pláže Ázie. Sympatické letovisko Krabi je výborným východiskovým bodom pre objavovanie okolitých opustených ostrovov, plavba cez mangrovníkový les ale aj jazdenie na slonoch. Rodinná atmosféra u našich partnerov ku ktorým chodíme už vyše 20 rokov.

1. deň:
Odlet z Viedne a let do Ázie.

2. deň:
BANGKOK je šialený aj krásny, nebude trvať dlho a budete sa neprestajne usmievať, ako Thajčania. Už cestou z letiska nás poteší vrčanie trojkolesových tuktukov. Ubytovanie v kvalitnom 3* hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Započúvajte sa pred spaním do ruchu ázijskej metropoly.

3. deň:
Klimatizovaným autobusom sa vydáme k plantážam plným kokosových paliem. Ukážeme si a ochutnáme, ako sa z kokosu vyrába cukor. Smerujeme na plávajúce trhy, kde sa poplavíme po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek nám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Pred obedom ukážka výroby papiera zo stromu, ktorý rastie len v tomto regióne, a rezbárskych prác z tíkového dreva. Most cez rieku Kwai z kultového filmu - exotický obed s výhľadom na rieku a železnica, ktorú stavali hrdinovia. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Večer individuálny program.

4. deň:
Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, bývalého hlavného mesta Thajska. Prechádzky medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Hlava Budhu vrastená do „chápadiel“ stromu. Návrat do Bangkoku.

5. deň:
Prehliadka kráľovského paláca a chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Odchod autobusom na juh (za príplatok možný prelet).

6. deň:
Do KRABI chodia dovolenkovať s deťmi kultúrne európske národy: Švédi, Nóri či Švajčiari. Pridáte sa k nim aj vy. Krabi je stále považované za miesto s najkrajšími plážami Ázie. Palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov. Oddych pri mori.

7. deň:
Celodenný výlet loďou na okolité pláže a ostrovy. Šnorchlovanie a romantický oddych.

8. deň:
Výlet na chrbte slona cez kaučukovníkové plantáže. Cestou späť si ukážeme, ako sa zbiera kaučuk a ako pestuje ananás. Kamaráti si možno myslia, že ananás rastie na strome. Vaše deti už vedia, že je to celkom inak.

9. deň:

Oddych pri Andamanskom mori.

10. deň:
Všetkým odporúčame zábavné kajakovanie v mangrových lesoch. Budeme tu aj tento rok kŕmiť opice?

11. deň:
Transfer na letisko a odlet domov s poznaním celkom iného sveta.

12. deň:
Prílet domov s thajským úsmevom na perách.

Dovolenka do 499 €

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:


Kooperativa