Kontakt:
Nové Zámky
+421 915 841 605
Vráble
+421 915 841 811

info@xtour.sk


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,65 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 7,78 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »

Bangkok, Koh Samui

Panorámy, ktoré nikdy nedostanete z hlavy Chrám Wat Arun na brehu rieky Chao Praya je ikonou Bangkoku Najkrajšie thajské zátoky ako stvorené na šnorchlovanie Thajské chrámy dýchajú rozprávkovou atmosférou Koh Samui a jeho romantické pláže /uploads/galleries/5065/bangkok-koh-samui.jpg Wat Arun v Bangkoku so svojimi vysokými vežami Kráľovská Ayutthaya bola hlavným mestom Siamu Damnoen Saduak a jeho plávajúce trhy Plávajúce trhy sú plné čerstvého a exotického ovocia Papajový šalát Som Tam patrí medzi kulinárske zážitky Exotické rybičky Vám budú jesť priamo z ruky Na Koh Samui sa stretneme aj s opicami Thajské ostrovy dýchajú absolútnou exotikou Tyrkysových pláži si v Thajsku užijete viac než dosť Opustené ostrovy a kúsok pláže len pre seba Thajské more bude pripomínať exotické akvárium
Destinácia: Thajsko
Kód zájazdu: 1033356
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Exotika
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Multikultúrny Bangkok na úvod si Vás získa a zoznámite sa s Thajskom aj prostredníctvom kráľovského veľkomesta. Po správnej dávke kultúry a histórie si môžete vychutnávať zaslúžený oddych na ostrove Koh Samui.

1. deň:
Odlet z Viedne.

2. deň:
BANGKOK – Ubytovanie v slušnom 3* hoteli s bazénom v centre mesta iba 200 metrov od Kráľovského paláca. Prvý thajský pad thai, prvé ananásy. Divoká zábava v nočných baroch Patpongu. Pre záujemcov aj travesty show. Veľa zážitkov a to je ešte vždy len prvá noc.

3. deň:
K plávajúcim trhom sa poplavíme uzučkými klongami, uličkami dediniek na vode. Exotické ovocie nám tu predajú priamo z loďky. Viete, čo je rambutan a mangosteen? Pri moste cez rieku Kwai, len pár kilometrov od barmských hraníc si budeme rozprávať o železnici smrti, ale aj krajine, kde muži nosia sukne. Nakhon Pathom je najvyššou budhistickou stavbou sveta. Tu si objasníme budhistickú terminológiu, históriu a rozdiely v jednotlivých vetvách budhizmu: hinajána, mahajána a tibetský budhizmus.

4. deň:
Kráľovský palác thajských kráľov, budovaný 150 rokov, patrí k najpríťažlivejším pamiatkam Ázie. Prehliadka chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže.

5. deň:
Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, ktoré bolo 400 rokov hlavným mestom Thajska. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod. Odporúčame! Ostatní si zatiaľ pozrú moderný Bangkok, čínsku štvrť, alebo zelené pľúca mesta park Lumpini. Večer vám radi rezervujeme stôl v reštaurácii na streche mrakodrapu s výhľadom na celý Bangkok.

6. deň:
Individuálny odlet na ostrov Koh Samui a ubytovanie v 3* plážovom hoteli. (Náročnejším odporúčame CK Premium). Prvé kúpanie sa v krásnom Thajsku.

7. deň:
Oddych, o akom ste snívali. Možnosť výberu z fakultatívnych výletov (odporúčame jazdu na džípoch cez hory ostrova, ale aj jazdu na slonoch).

8. deň:
Krásne more, výborné jedlá, oddych.

9. deň:
Thajské masáže a možno čas navštíviť vodopád, kde si zaspomínate na slovenského futbalistu Petra Dubovského.

10. deň:
Ešte jeden deň dokonalého thajského oddychu. Čas na kúpu posledných suvenírov.

11. deň:
Transfer na letisko a odlet domov s prestupom v Bangkoku.

12. deň:
Prílet do Európy.

Dovolenka do 499 €

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:


Kooperativa