Kontakt:
Nové Zámky
+421 915 841 605
+421 904 915 243
Vráble
+421 915 841 811

info@xtour.sk


Kurzový lístok

Futbalový zájazd Emirates Cup 2019

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Londýn
Kód zájazdu: 1039464
Cena od: 249 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Šport

Výber termínu

28.07.2019 2 dni 249 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Futbalový zájazd Emirates Cup 2019

HVIEZDY GUNNERS A IKONICKÝ EMIRATES STADIUM V PRIATEĽSKOM TURNAJI

Poďte na futbalový zájazd Emirates Cup 2019 a užite si anglický futbal na Emirates Stadium. Moderný štadión, útočný futbal a krásne góly sú výsadou The Gunners.Hostia z Lyonu určite majú čo ponúknuť a divákov čaká aj zaujímavý zápas v ženskej kategórií medzi výberom Arsenalu a Bayernu Mníchov.

Či už idete do Londýna ako Arsenal fanúšik, fanúšik futbalu všeobecne alebo by ste radi splnili blízkej osobe futbalový sen, 60-tisícový štadión vás očakáva.

K dispozícii sú naši (v cene Premium a Exclusive balíkov) a hotely s ľahkou dostupnosťou k metru alebo MHD. Vyberte si jeden z našich balíkov a aj vy budete súčasťou elektrizujúcej atmosféry Emirates Stadium.

AKO OBJEDNAŤ FUTBALOVÝ ZÁJAZD EMIRATES CUP 2019

NA LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:

* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.

Emirates Cup 2019 naživo! Kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky a vyberte si balík, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem iba o vstupenky, pri objednávke zakliknite možnosť Vstupenka.

My vám následne emailom zašleme konkrétnu ponuku s aktuálnou cenou. Tá sa mení podľa aktuálnych cien leteniek. Ak máte záujem iba o vstupenky, zašleme vám aktuálne ceny vstupeniek.
UŽITE SI NIELEN FUTBAL, ALE AJ LONDÝN

Futbalový zájazd Emirates Cup 2019 nemusí byť iba o futbale. Londýn je pulzujúce veľkomesto plné atrakcií a skrytých zákutí.

Chcete vidieť tradičné pamiatky ako Buckinghamský palác, Big Ben, Parlament, London Eye alebo Tower Bridge? Či by ste radšej išli na “shopping” a potom na dobrú kávu? Ak si chcete iba sadnúť na pivo v typickom “pube“, prezradíme tie najtradičnejšie. Možností je veľa a vieme odporučiť tie naj podľa vášho vkusu.

Počasie v Anglicku síce zariadiť nevieme, ale program a vstupenky do najväčších pamiatok určite áno. Dajte nám vedieť.

ORIENTAČNÝ PROGRAM S PREMIUM BALÍKOM
FUTBALOVÝ ZÁJAZD EMIRATES CUP 2019

PRVÝ DEŇ
– odlet do Londýna
– príchod na letisko a presun do mesta
– privítanie delegátom a odprevadenie na hotel
Arsenal – Bayern ženy a Arsenal – Lyon muži

DRUHÝ DEŇ
– raňajky a program podľa dohody*
– presun na letisko
– príchod na Slovensko

* program závisí od konkrétneho zápasu a balíku. Vždy je možnosť doobjednať služby sprievodcu, prehliadku štadióna, prehliadku mesta, vstupy do múzeí, rezervovať stôl v reštaurácii alebo transfery
M?ŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ

Vašu spokojnosť ste vyjadrili ako 9,47 z 10 a väčšina našich klientov sa ku nám opätovne vracia. V poslednej sezóne sme spolu prekonávali počet splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Garantujeme profesionalitu, dodržanie podmienok a hlavne osobný prístup ku každému z vás. Proste, aby bolo všetko tak, ako sa dopredu dohodlo a futbalový zájazd Emirates Cup 2019 dopadol podľa vašich predstáv.

Dovolenka do 499 €

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:


Kooperativa

HomeKredit

Quatro