Kontakt:
Nové Zámky
+421 915 841 605
Vráble
+421 915 841 811

info@xtour.sk


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,28 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,46 HRK
Turecká lira  EUR 8,50 TRY
Americký dolar  EUR 1,18 USD

Zobraziť všetky »

Bardis

Destinácia: Grécko, Korfu, Arillas
Kód zájazdu: 1074331
Cena od: 259 €
Príplatky od: 224 €
Pobytové zájazdy
Naturizmus

Výber termínu

01.09.2020 8 dní Last Minute 319 € +224 € odlet: Košice letecká
08.09.2020 8 dní Last Minute 259 € +224 € odlet: Košice letecká
15.09.2020 8 dní First Minute 259 € +224 € odlet: Košice letecká

Bardis

detská postieľka TV internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 250 m
Vzdialenosť od letiska: 35 km
Vzdialenosť od pláže: 150 m
POLOHA:
iba 150 m od krásnej piesočnatej pláže. Bezprostredné okolie hotela je tiché, avšak do centra mestečka Arillas s možnosťami zábavy je to iba 250 m. Stredisko sa nachádza na severozápade ostrova. Od medzinárodného letiska v Kerkyre je vo vzdialenosti približne 35 km.

POPIS
hotel ocenia dovolenkujúci, ktorí uprednostňujú prírodné krásy a spoznávanie ostrova. Hotel je udržiavaný a nachádza sa v príjemnom nerušenom prostredí vhodnom pre relaxáciu a oddych.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
recepcia, trezor na recepcii, bar, multifunkčná miestnosť, kde sa podávajú raňajky, denný snack bar s veľkoplošnou TV, krásny plavecký bazén, udržiavaná priestranná záhrada.

UBYTOVANIE
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky.
Vybavenie:
klimatizácia (za poplatok 5,-€ izba/deň, platí sa na mieste), kúpeľňa, sociálne zariadenie, TV, chladnička, varná kanvica, balkón alebo terasa orientované na bazén. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 2,-€/den sa platí na mieste.

STRAVOVANIE
raňajky rozšírené kontinentálne formou bufetu, za príplatok servírované večere v susediacej reštaurácii patriacej rovnakým majiteľom ako hotel – gréckej taverne na pláži (dospelá osoba 4 chody ktoré pozostávajú z predjedla, hlavného chodu, zeleninového šalátu a dezertu, deti do 12 rokov 3 chody ktoré pozostávajú z hlavného chodu, zeleninového šalátu a dezertu). Večere sú bez nápojov.

PLÁŽ
krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Neďaleko sa nachádza aj neorganizovaná pláž pre naturalistov. Slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

INTERNET
Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela je zadarmo

ŠPORT A ZÁBAVA
vodné športy na pláži, možnosti fakultatívnych výletov, spoznávanie ostrova individuálne (požičanie skútrov, motoriek, resp. osobných automobilov za výhodné ceny). V letovisku je mnoho reštaurácií, niekoľko barov s hudbou do neskorých nočných hodín.

OFICIÁLNA KATEGÓRIA **

Názor CK:
rokmi overený a odskúšaný hotel, kde sa nemusíte báť oficiálnej kategórie hotela. Hotel Bardis síce neznamená luxus, je však čistý, dobre udržiavaný a má svoju zvláštnu dovolenkovú atmosféru a výhody v tom, že ste v typickej gréckej atmosfére (nie v multinárodnom turistickom areáli bez identity), z izieb na prízemí „skáčete priamo do bazéna“, pláž nezvykne byt preplnená, vhodná na oddych i prechádzky a kvôli pozvoľnému vstupu do mora po piesčitom dne je vhodný aj pre deti. Večer je v okolí pokoj, avšak do príjemného centra Arillasu s tavernami, barmi, kaviarničkami sa pohodlne prejdete pešo za cca 5 minút a nájdete tu rozptýlenie.

KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Tým, ktorí hľadajú výhodný pomer cena / kvalita a uprednostňujú voľnosť a komornejšie prostredie pred uniformnými veľkými hotelmi. Je vhodný pre tých, ktorí prichádzajú poznávať najzelenší a malebný grécky ostrov, jeho prírodu. Večere v typickej gréckej taverne na pláži odporúčame jednak kvôli cene, i kvôli tomu, že nemáte obmedzený a určený čas večerí, ale príjemne sa môžete najesť a posedieť i v neskorších popoludňajších hodinách.

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s raňajkami,
- letenka na trase Košice - Kerkyra - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Základná cena nezahŕňa:
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)
  199,00 € osoba nad 2 roky 
    45,00 € die ťa do 2 rokov
- palivový príplatok: 20,00 € / osoba nad 2 roky (od 02.04.2019)
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň
- pobytovú taxu - platí sa na mieste

Dostupné výlety

Dovolenka do 499 €

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:


Kooperativa