Kontakt:
Nové Zámky
+421 915 841 605
+421 904 915 243
Vráble
+421 915 841 811

info@xtour.sk

Krajiny

Zobraziť všetky »

https://www.facebook.com/xtour.ca
Banner Limba FIXME: FB

Počasie

Svätý Martin
dnes:   29 °C
Veľká Británia
dnes:   24 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,79 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,38 HRK
Turecká lira  EUR 5,46 TRY
Americký dolar  EUR 1,16 USD

Zobraziť všetky »

Piráti & perly Karibiku

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 626986
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Exotické zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program zájazdu

1.-3.deň:

Odlet z Viedne a prílet na ostrov Aruba. Prehliadka hlavného mesta Oranjestad, vykúpeme sa na pláži Eagle, ktorá je vyhlásená za jednu z najkrajších pláží sveta! Odlet na ďalší z ostrovov ABC – Bonaire – prehliadka hlavného mesta Kralendijk. Národný Park Washington Slaagbai, ktorý je známy hlavne nádhernými scenériami a históriou. Po návrate do mesta Kralendijk sa presunieme na letisko, neskoro popoludní odlet na ostrov korenia – Grenada. Presun do hlavného mesta St. George’s, ubytovanie, nocľah.

4.-5.deň:
Po raňajkách sa vykúpeme na pláži Grand Anse Beach a absolvujeme presun do centra hlavného mesta St. George’s. Prehliadka mesta známeho korením a nezameniteľnou miestnou atmosférou. Večerný odlet na ostrov Antigua. Po príchode do hlavného mesta St. John´s presun na ubytovanie, nocľah v hoteli. Návšteva Stingray City a šnorchlovanie s rajami. Ultimátny a nezabudnuteľný zážitok nabitý emóciami. Obed na pláži formou pikniku, presun do hotela. Voľné popoludnie v St. George´s. Nocľah v hoteli.

6.–7.deň:
Ranný presun na letisko a pokračovanie na ostrov Montserrat. Tento ostrov je nazývaný aj Smaragdom Karibiku, Pokiaľ sa nám podarí vybaviť si povolenie, vstup do zakázanej oblasti na ostrove Montserrat – presun do bývalého hlavného mesta Plymouth, dnes len čiastočne obývaného. Krátka prehliadka, presun na letisko a krátky prelet na ostrov Nevis. Ubytovanie v hlavnom meste Charlestown.

8.–9.deň:
Prehliadka mesta Charlestown, ktorú ukončíme na pláži Pinney´s Beach. Krátky prelet na ostrov Barbuda, do jeho najväčšieho mesta Conrington. Večerné pozorovanie vtákov, ktoré sú symbolom ostrova – Frigate Bird v lagúne Conrington. Legendárny ostrov Svätý Martin. Už samotné pristávanie na ostrove je zážitok, na ktorý sa nezabúda. Vitajte v Holandsku. Prehliadka hlavného mesta, presun na pláž Maho Beach a sledovanie pristávajúcich lietadiel na letisku princezny Juliany. Nocľah v hoteli.

10.-12.deň:
Raňajky v hoteli. Voľný deň na ostrove Svätý Martin. Presun do prístavu Philipsburg a plavba loďou na ostrov Anguilla. Prezrieme si hlavné mesto The Valley. Krátke voľno na pláži. Večerný prelet na ostrov St. Croix v Amerických Panenských ostrovoch a presun do hotela v meste Christiansted. Sme v USA. Nocľah na ostrove po náročnom dni plnom zážitkov. Raňajky v hoteli. Presun na neobývaný ostrov Buck Island a na jeho koralovú bariéru známu ako Buck´s Island Cove. Nezabudnuteľné šnorchlovanie na bariére.

13.-14.deň:
Plavba malým katamaranom na ostrov Svätý Tomáš. Stále sme v Spojených štátoch Amerických, v oblasti nazývanej Americké Panenské ostrovy. Ostrov známy hlavne pirátmi, z ktorých najznámejší bol pirát Čierna Brada si prehliadneme po príchode do prístavu. Plavba loďou na ostrov Saint John. Jeden z najdlhšie obývaných ostrovov v oblasti – už okolo roku 300 nášho letopočtu arawackými Indiánmi. Ostrov vyhral v roku 2013 ocenenie ako turistická destinácia roka!

15.– 17.deň:
Voľný deň na ostrove Saint John a presun do hlavného mesta ostrova Cruz Bay. Prehliadka mesta a miestneho trhoviska. Prelet na bájny ostrov rumu – Portoriko. Presun do hotela v meste San Juan, nocľah na ostrove. Prehliadka hlavného mesta San Juan, známeho bohatou koloniálnou históriou. Presun loďou do areálu spoločnosti Bacardi – prehliadka areálu a, samozrejme, ochutnávka legendárnych rumov známych na celom svete. Nocľah.

18. – 20. deň:
Návšteva tajomného pralesa El Yunque, jediného tropického pralesa v Severnej Amerike. Nenáročný trek v nádhernom pralese a obed formou pikniku. Voľné dopoludnie pre pobyt na pláži. Odlet do Miami, prílet do Viedne a príchod domov.  

Cena zahŕňa
Sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, medzinárodnú letenku, komplet prelety medzi ostrovmi a všetky plavby loďou medzi ostrovmi, miestne transfery, ubytovanie v hoteloch strednej kategórie s raňajkami, všetky výlety, exkurzie a prehliadky miest so sprievodcom.

Cena nezahŕňa
Povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov, poplatok ESTA, fakultatívne výlety a aktivity, vstupné.

 

Príplatky

Príplatok za jednolôžkovú izbu (580 EUR / pobyt)

Dovolenka do 499 €

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:


Kooperativa

HomeKredit

Quatro