Kontakt:
Nové Zámky
+421 915 841 605
+421 904 915 243
Vráble
+421 915 841 811

info@xtour.sk

Krajiny

Zobraziť všetky »

https://www.facebook.com/xtour.ca
Banner Limba FIXME: FB

Počasie

Belgicko
dnes:   25 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,45 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,43 HRK
Turecká lira  EUR 7,51 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »

Veľký okruh krajinami Beneluxu

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 642267
Cena od: 429 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

25.09.2018 6 dní Last Minute 429 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:

1. deň: Odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto ) v skorých ranných hodinách ,cesta Nemeckom , popoludní príchod do Luxemburska - pešia prehliadka centra hlavného mesta Luxemburgu, katedrály , paláce a slávne mosty, k večeru prejazd na ubytovanie v Belgicku, nocľah.

 

2. deň: Po raňajkách odchod do Brugg - prehliadka historického centra starobylého mesta na kanáloch, ktorému dominuje impozantná zvonica, kostol Panny Márie a rad ďalších slávnych stavieb. Popoludní návšteva Gente - prehliadka centra s katedrálou sv. Bava, stredoveké domy na nábreží Korenlei a Graslei a pevnosť Gravensteen, neskoro popoludní zastávka pri pamätníku bitky pri Waterloo, k večeru príchod do Brusselu - okružná jazda sa zastávkou pri areáli výstavísk, Atómium, komplex budov Európskej únie, večer pešia prehliadka historického centra s námestím Grote Markt, katedrálou sv. Michaela a Gudule, Kráľovským palácom, voľno, návrat do hotela.

 

3. deň: Po raňajkách odchod do Antverp - návšteva prístavného mesta, jedného z najstarších obchodných centier Európy, prehliadka historického centra s pevnosťou, cechovými domy, katedrálou a tiež Rubensovým domom. Okolo poludnia prejazd do Holandska, zastávka v najväčšom európskom prístave Rotterdam, možnosť výjazdu na vyhliadkovú veža Euromast, popoludní návšteva centra starobylého univerzitného mesta Utrecht, ktorému dominuje veža katedrály sv. Martina, rad historických budov pozdĺž kanálov, večer zastávka v centre opevneného mestečka Naarden, ktoré sa stalo posledným miestom odpočinku J. A. Komenského, prejazd na ubytovanie,nocľah.

 

4. deň: Po raňajkách odchod do Alkmaaru presláveného tradičným piatkovým trhom syrov, okolo poludnia prejazd do historického mesta Delft, prehliadka, neskôr popoludní návšteva oblasti hlavného mesta Holandska Haagu - prehliadka centra s vládnymi budovami Binnenhof, k večeru zastávka pri budove Medzinárodného súdneho dvora. Večer voľno v Scheveningen - kúpeľoch na brehu Severného mora s vyhliadkovým mólom, možnosť večere v niektorej z reštaurácií s ponukou nielen rybích špecialít. Návrat na ubytovanie.

 

5. deň: Po raňajkách návšteva skanzenu Zaanse Schans ,s veternými mlynmi, ukážkou výroby syrov a typických holandských drevákov - možnosť nákupov. Predpoludním zastávka v malebnej rybárskej dedinke Volendam ,severne od Amsterdamu. Popoludní príchod do pulzujúceho centra krajiny - Amsterdamu, prehliadka mesta: Múzejné námestie s možnosťou návštevy Rijksmusee alebo najväčšieho múzea Vincenta van Gogha na svete, neskoro popoludní pešia prechádzka centrom s Kráľovským palácom a radom historických budov, voľno. Večer prechádzka štvrťou červených lucerien, neskoro večer odchod domov.

 

6. deň: Popoludní príchod do Brna , následne transfer do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
doprava luxusným autobusom, 4 x ubytovanie v hoteloch , 4 x raňajky, služby sprievodcu.

Cena nezahŕňa:
príplatok za jednolôžkovú izbu 90,-€, vstupy, komplexné cestovné poistenie

Poznámky a informácie:
LUXEMBURG - BRUGGY - BRUSSEL - ANTVERPY- UTRECHT - DEN HAAG - AMSTERDAM

Dovolenka do 499 €

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:


Kooperativa

HomeKredit

Quatro