Kontakt:
Nové Zámky
+421 915 841 605
+421 904 915 243
Vráble
+421 915 841 811

info@xtour.sk


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,53 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,37 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »

Arsenal - Bournemouth

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Londýn
Kód zájazdu: 745262
Cena od: 249 €
Príplatky od: 0 €
Šport

Výber termínu

05.10.2019 3 dni 249 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu

POĎ NA EMIRATES STADIUM A POZRI SI ARSENAL NAŽIVO


Arsenal je futbalovou ikonou nielen v Anglicku a každý fanúšik The Gunners by mal aspoň raz za život vidieť tento slávny klub v akcii. Krásny štadión, útočný futbal, množstvo gólov a nezabudnuteľná atmosféra moderného 60-tisícového Emirates Stadium.  Neuveriteľná 21. sezóna trénera Arsena Wengera na lavičke Kanonierov, ktorí aj v tejto sezóne majú určite tie najvyššie ciele. Poďte s nami do Londýna a užite si útočnú hru Arsenalu nielen v domácej Premier Leauge, ale aj v zápasoch Európskej ligy, či anglického pohára FA Cup. Záujem o Arsenal výrazne rastie, v poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v plnení futbalových snov. Klub zo severného Londýna sa vyšvihol na top destináciu našich klientov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .


Od nás dostávate prvotriedny servis: V základnej cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, objednáme ubytovanie, dostanete vstupenky na zápas a super pokyny, vďaka ktorým sa určite nestratíte. Poradíme, kde si dať vychladený Guiness alebo typické svetlé anglické pivo "Ale", kde dobre nakúpiť a čo v Londýne musíte vidieť. Pred odchodom na zájazd dostanete prepracované pokyny s mapkami a inštrukciami a v Londýne sa budete cítiť ako doma.


Základná cena zájazdu zahŕňa:

obojsmernú letenku Bratislava/Košice - Londýn (možné odlety z Popradu, Čiech, Maďarska, Rakúska) vrátane online check-in a zaslania letenky na email

ubytovanie

lístok na zápas

super pokyny k zájazdu


Nenechajte si ujsť Arsenal naživo.

Londýn

Dovolenka do 499 €

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:


Kooperativa

HomeKredit

Quatro