Kontakt:
Nové Zámky
+421 915 841 605
+421 904 915 243
Vráble
+421 915 841 811

info@xtour.sk

Krajiny

Zobraziť všetky »


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,59 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,43 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »

Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 795788
Cena od: 290 €
Príplatky od: 165 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

04.10.2019 4 dni First Minute 290 € +165 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu


Vydajte sa na cestu za maurskou kultúrou, zvykmi a chuťami slnečnej Andalúzie. Okúsite španielsku koridu, bary plné chuťoviek, či noc plnú vášnivého flamenca. Navštívite jedinečný Gibraltár s kolóniou voľne žijúcich opíc, historické mesto Ronda, krokodíly park, show s delfínmi a honosnú Marbellu. Teplota v októbri sa pohybuje okolo príjemných 26 °C. 

Program zájazdu:
1.Deň 
Odlet z Bratislavy v ranných hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, odloženie batožiny. Presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej Flamenco show,návrat na ubytovanie, nocľah. 
2.Deň
raňajky, presun miestnou dopravou do centra a dokončenie prehliadky mesta Malaga. Počas prehliadky si prezrieme napríklad katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, pevnosť Alcazaba & Gibralfaro s pozostatkami rímskeho amfiteátra a iné. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. V podvečerných hodinách návrat na ubytovanie, nocľah.   
3.Deň: 
Raňajky, celodenný výlet:  presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo.  Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Pre starých Grékov a Rimanov to bol jeden z Herkulových stĺpov, vyznačujúcich okraj vtedajšieho známeho sveta. Prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej  kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu Makak v Európe a na záver si prezrieme prieplav, ktorý oddeľuje dva kultúrne tak odlišné kontinenty ako je Európa a Afrika. Cestou späť do Malagy si v prípade časových možností vychutnáme výhľad na najhonosnejšie európske letovisko kráľov a filmových hviezd mesto - Marbella. Návrat na ubytovanie, nocľah.
4.Deň:
Raňajky, celodenný výlet: presuny autokarovou dopravou -návšteva krokodílieho parku v Torremolinos, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek pred tým. Následne presun autokarovou dopravou do
delfinárium Marina, kde zažijete okrem iného show s deflínmi a inými cicavcami. Po skončení show prevzatie batožiny na hoteli a autokarový transfer na letisko, vo večerných hodinách odlet do Bratislavy.

* zmena programu vyhradená

Cena zahŕňa:
- 3x hotelové ubytovanie (***) - 3x bufetové raňajky - letecká doprava Bratislava - Malaga - Bratislava - 1x príručná batožina do 10 kg (55 x 40 x 20 cm) - 1 x príručná batožinu do 5 kg (42 x 20 x 35 cm) - transfer letisko – hotel – letisko - služby slovenského sprievodcu CK - pobytová taxa - prehliadka podľa programu bez vstupov - poistenie insolventnosti CK

Cena nezahŕňa:
servisné príplatky + autokarová doprava na výlety  165 € / osoba (povinný príplatok) komplexné cestovné poistenie  batožinu do podpalubia 15 kg (individuálne) vstupy do pamiatok a pod. (individuálne) lístky na miestnu hromadnú dopravu v Malage

Predbežné letové časy:
10:30-14:10 / 20:30-23:50 hod.

Dovolenka do 499 €

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:


Kooperativa

HomeKredit

Quatro