Krajiny

Zobraziť všetky »

Kontakt

Nitra

+421 915 576 981

Nové Zámky

+421 915 841 605

Vráble

+421 915 841 811

O nás

Viac ako 25-ročná prax v cestovnom ruchu a 20 rokov viac...

Na stiahnutie

3x naj Afriky

Dokonalá poloha s ešte dokonalejším výhľadom, to je hotel One&Only. Viac sa o ňom dočítate v Doplnko /uploads/covery_2019/3_naj_afriky.jpg Vitajte v najkrajšom meste na svete, kde začíname našu cestu po jedných z najkrajších miest v Afrike Kapské mesto - Green Point Stadium a stolová hora v pozadí Doprajte si luxus v Kapskom meste priamo na Waterfonte. foto: One&Only Cape Town Príjemné prostredie v najluxusnejšej štvrti mesta. foto: One&Only Cape Town. foto: One&Only Cape Tow Exotika trópov uprostred Kapského mesta. foto: One&Only Cape Town Stolová hora, dominujúca najkrajšiemu mestu na svete. foto: archív BUBO The Test Kitchen...najlepšia reštaurácia v Kapskom meste a smelo môžeme povedať, že patrí k najlepší Hotely, reštaurácie, butiky a bary, ale aj lode a aróma rybiny.
foto: Martin Šimko - BUBO Waterfront ale láka aj obyvateľov oceánu. Uškatce tu majú vyhradené svoje miesto na odpočinok a čast Chladné vody Falošnej zátoky neďaleko Kapského mesta. Naša obľúbená BUBO reštaurácia. Odporučíme Vám, kde sa najete najlepšie.
foto: Jakub Kopča - BUBO Vychýrené africké stejky. Najeme sa ich do sýtosti. foto: archív BUBO Onomo hotel na Greenmarket square bol prvýkrát postavený v roku 1696. Počas 300 ročnej histórie preš Mestská radnica v Cape Town. Práve tu na balkóne predniesol Nelson Mandela v roku 1990 krátko po pre Kapské mesto - Indo-malajská farebná štvrť Bo Kaap. foto: archív BUBO Žije tu početná moslimská populácia, ktorej predkov sem privliekla Holandská východo-indická spoločn Tí boli nazývaní počas apartheidu „farební“, a tak sa rozhodli, že dajú tomuto pomenovaniu iný rozme Zahráte si v najkrajšom meste sveta najkrajší golf? Na výber máte viacero ihrísk a toto je naše obľú Pod Stolovou horou a Dvanástimi Apoštolmi sa nachádza najznámejšia pláž Camps Bay. Celoročná dovolen Chapmans peak drive je považovaná za jednu z najkrajších vyhliadkových ciest na svete Kapské mesto - pohľad na stolovú horu zo severných pláží Mys dobrej nádeje a Diazova pláž, kde sa vylodili námorníci pri objavovaní novej cesty do Indie Najjužnejšie miesta afrického kontinentu. foto: Jakub Kopča - BUBO Mys dobrej nádeje je pre mnohých cestovateľským skalpom.
foto: Petra Brcková - BUBO Postavte sa na vysnívaný bod viacerých cestovateľov. foto: Martin Karniš BUBO Simons Town - kolónia tučniakov v národnom parku Boulders. foto: Tomáš Hulík - BUBO Simons Town - táto pláž je vyhradená pre tučniaky, ktoré sa tu úspešne množia Samčeky vážia približne 3 kilá a dosahujú výšku 60 až 70 centimetrov. foto: Tomáš Hulík - BUBO V zálivoch a pobrežných oblastiach Kapského mesta sa na skalách usadili kolónie uškatcov, ktoré priť Groot Constantia je najstaršia vinica založená v južnej Afrike, KWV zasa tou najväčšou. Ochutnajte i My v BUBO toto najstaršie juhoafrické vinárstvo navštevujeme radi, a častokrát sa nechávame zlákať n Victoria Falls - jedny z najkrajších vodopádov sveta Victoria Falls z vrtuľníka - takto ich Dr.Livingston nevidel Victoria Falls - Dym ktorý hrmí zo Zambijskej strany Prechádzka po hrane vodopádov s minimom turistov je silný zážitok. foto: Martin Šimko - BUBO Buďte opatrní. Vodopády sú stále veľmi prírodné a chýba tu zábradlie. Sú o to jedinečnejšie. foto: M Porovnajte ich krásu s Niagarskými vodopádmi alebo Iguazú. foto: Nela Prídálková - BUBO Je jedno, koľko vody vo vodopádoch bude, vždy je to výborný zážitok. foto: Tomáš Hulík - BUBO Socha Dr.Livingstona pri Diablovom katarakte. Práve on bol prvým belochom, ktorý vodopády videl. fot Kaňon pod vodopádmi je úžasný a rafting na jeho dne je silný zážitok. foto: Tomáš Hulík - BUBO Prechádzka s levmi. Trúfate si?
foto: Petra Brcková - BUBO Levy na záchrannej stanici majú dobrú vyhliadku, že sa ocitnú v národnom parku alebo prírodnej rezer Victoria Falls - Náš bazén na zambijskej strane vodopádov, odvážite sa? Rafting na rieke Zambezi vyzerá horšie ako v skutočnosti je Zambezi - Dokázali sme to! Pokojná plavba na rieke Zambezi nad vodopádmi pri západe slnka. foto: Robert Taraba - BUBO V národnom parku Chobe v Botswane žijú všetky atraktívne zvieratá, vrátane levov. foto: Tomáš Hulík Počas plavby máte možnosť v národnom parku vidieť zvieratá prichádzajúce piť. foto: Martin Šimko - B Žirafy južné spásajú stromy vo vyšších vrstvách ako ostatné zvieratá. Je to výhoda, ktorú majú vďaka Paviány často vidno v spoločnosti antilop impál. Vyjedajú zvyšky potravy, čo padne paviánom zo strom Prasa bradavičnaté je milé stvorenie. Sledujte chvosty mláďat, keď bežia za matkou. foto: Tomáš Hulí Krokodíl nílsky žije takmer v celej Afrike, v samotnom Níle ich je však už veľmi málo. foto: Tomáš H Perličky sa môžu javiť ako Zívajúci hroch neznačí, že je zviera unavené. Je to výstraha votrelcovi, keď sa priblíži príliš blíz Na brehoch rieky Chobe sa často slnia krokodíly s dĺžkou tela viac ako 4-5 metrov. foto: Tomáš Hulík Byvol africký je zviera naviazané na vodu. Tu ich uvidíme v blízkosti rieky alebo na ostrovoch. foto Chobe patrí medzi desať najlepších parkov sveta a je jednoducho úžasné. foto: Robert TARABA – BUBO Chobe hostí najväčšiu populáciu slonov na svete a stále sa im tu darí. foto: Tomáš Hulík - BUBO Pri rieke s najväčšou pravdepodobnosťou uvidíme stáda slonov. Sledujte ich správanie. foto: Tomáš Hu Slony v puberte sa tvária ako dospelé a často Marabu zdochlinár je najväčším bocianom na svete. Jeho dvaja príbuzní žijú v Indii. foto: Tomáš Hulí Chobe národný park - ukážu sa nám aj šelmy? Dotkli ste sa v Thajsku alebo na Srí Lanke slona indického? V Zimbabwe sa môžete
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1333122
Cena od: 3 395 €
Príplatky od: 903 €
Doprava: letecká
Termín: 01.08.2024 9/8 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 83309366

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Safari
Kapské mesto Typ ubytovania:
Juhoafrická republika, Západné Kapsko, Kapské mesto
Livingston
Zambia, Juh, Livingstone
Letisko:    
Strava:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.